A4 از کجا شروع شد ؟

پاییز سال 97، گروهی از متخصص های دیجیتال مارکت با توانایی ها و تخصص های متفاوت کنار هم جمع شدند و تصمیم گرفتند تا اتفاقی متفاوت رو توی حوزه خودشون رقم بزنند. برآورد چند هفته همفکری و تعامل بین این افراد، تولد یک سازمان به اسم «آ4» بود. آ4 قراره یک صفحه سفید با چهارچوب های مشخص باشه که میشه توی اون هر چیزی رو نوشت و هر کاری که برای موفقیت یک صنعت لازمه رو انجام داد.

ما چیکار میکنیم ؟

ما یک راهنما و مشاور برای مشتری ها هستیم با این تفاوت که ما اونور میز نمیشینیم! ما توی جبهه مشتریمون هستیم و برای موفقیتش هر کاری که بتونیم می کنیم.

کاری که ما قراره برای بیزینس ها بکنیم، ایجاد یک فضای متفاوته. از طراحی یک استراتژی تا پیاده سازی سناریویی که با همفکری هم نوشتیم. یک نکته خیلی مهم وجود داره و اون اینه که هر شرکت و گروهی که در حوزه تبلیغات آنلاین فعالیت می کنه، با توجه به گستردگی این حوزه، یک تخصصی داره و ما بیشترین تمرکزمون در حوزه «ویدئومارکتینگ» و «عکاسی» هست. به عبارتی نوشتن یک سناریوی خاص ویدئویی مرتبط با رسانه منتشرکننده، کارگردانی، ساخت و در نهایت وایرال کردن اون ویدئو و یا عکس.

نگاه کلی

نکته مهم این چهارچوب اینه که ما آگاهیم که هر بیزینسی، محدودیت های مختلفی بخصوص از لحاظ بودجه داره و ما تلاشمون بر اینه که خلاقیت رو مهندسی شده به کار بگیریم تا این محدودیت ها، خللی توی روند کار ایجاد نکنه. بد نیست که بگیم در یک نگاه کلی، خدماتی که آ4 بصورت تخصصی ارائه می ده؛ ایده پردازی، سناریونویسی، کارگردانی و تهیه ویدئو و تیزر از صفر تا صده و در این راستا، کلیه کارهای تخصصی دیجیتال مارکتینگ رو هم انجام می ده.

97

مشتری راضی

5000

ساعت کار

35000

عکس گرفته شده

140

پروژه تمام شده