عکاسی چهره

عکاسی چهره یا پرتره، سبکی پرطرفدار از عکاسی است که در آن سفارش دهنده برای خود یا فرد دیگری نیاز به عکس دارد. امروزه با گسترش فضای مجازی و شبکه های اجتماعی مبتنی بر تصویر، این سبک از عکاسی طرفداران بی شماری پیدا کرده و تبدیل به یکی از پرکاربرترین سبک های عکاسی شده. متدهای فراوانی در عکاسی پرتره وجود دارد. فارغ از اینکه مدل عکاسی کیست؛ چه جنسیتی دارد یا ظاهر او چگونه است، وظیفه عکاس این است که بتواند بهترین تصویر از او را ثبت کند.

تنظیم نور، استفاده از تجهیزات عکاسی مختلف و همچنین میک آپ صورت و طراحی پوشش از وظائفی است که عکاس چهره آن را ب عهده دارد. خانه آ4 مفتخر است که در این زمینه از عکاسی پیشرو بوده و با استفاده از المان های مختلف، بهترین تصاویر را ثبت و ضبط می کند. گفتنی است که مدل های مختلفی نیز در این زمینه با خانه آ4 همکاری می کنند.

توضیحات پروژه

آن چه در تصاویر این صفحه می بینید، بخشی از پروژه هایی است که تاکنون و بر مبنای سفارش مشتری انجام گرفته و رضایتمندی آن ها را جلب کرده است. اصولا عکاسی چهره برای استفاده های مختلفی از جمله انتشار در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، بهره مندی در سازمان ها و … سفارش داده می شود. خانه آ4، پکیج های مختلفی در این زمینه دارد و بسته به درخواست مشتری و فضای انتشار، امکانات مختلفی را در اختیار قرار می دهد. خانه آ4، با همکاری چند طراح لباس مطرح، میک آپ آرتیست، طراح صحنه و همچنین در اختیار داشتن آتلیه های سرپوشیده و فضای باز خود، خدمات کاملی را در این زمینه ارائه می کند.