کافه و رستوران

عکاسی صنعتی، مدلی از هنر عکاسی است که به تجهیزات، وسائل و البته توانایی ها خاصی نیاز دارد. در عکاسی صنعتی و محصول، با موجود زنده و متحرک در ارتباط نیستیم و مهم ترین المانی که باید به آن توجه داشت بحث نور، تنظیمات و ست آپ دوربین ها و تجهیزات است. به عبارتی همگن سازی ابزار از لحاظ تکنیکی و دید بصری، آن چیزی است که در عکاسی از محصول به آن نیاز است.

نوعی از عکاسی صنعتی، تصویربرداری از رستوران ها و کافه است. عکاسی که در این زمینه فعالیت می کند باید علاوه بر توانایی های تکنیکال لازم، دید هنری و خلاقیت در چینش فضا را هم داشته باشد. به این معنا که بتواند مثلا تزیینات غذا را تغییر دهد و یا بخشی از دکور مکان را با دخیل کردن جزییات، جابجا کند تا بتواند تصاویری منحصر به فرد ثبت نماید. خانه خلاق A4 با دارا بودن تمام ابزار و تجهیزات لازم جهت عکاسی از محصول و به خصوص عکاسی از کافه ها و رستوران ها، این افتخار را دارد که از همکاری چندین عکاس متخصص در این زمینه بهره مند باشد.

توضیحات پروژه

پروژه ای که تصاویر آن را در زیر می بینید، مربوط به کافه رستورن موخو، واقع در محله ولنجک شهر تهران است. ابتدا مقرر بود تا خانه آ4 طرحی در مورد یک ویدئوی تبلیغاتی برای افتتاح این کافه ارائه کند. پس از پیشرفت کار و ادامه روند، دو ویدئوی تبلیغاتی از مرحله ایده تا طراحی و ساخت توسط خانه آ4 انجام شد و با جلب رضایت مدیران مجموعه موخو، ادامه همکاری در زمینه مدیریت فضای مجازی و تدوین استراتژی های تبلیغات آنلاین ادامه پیدا کرد.